Gezgin Gazetesi Yayında!

0
gezgin gazetesi

2020’nin ilk müjdesi!.. Beklenen gün geldi. Uzun bir ön hazırlığın sonunda yayındayız! Gezgin Gazetesi, seyahat ile ilgili geniş kapsamlı içerikler üretmek, güncel bilgiyi, tüyoları ve haberleri sizlere sunabilmek için gerekli hazırlıklarını tamamladı. 

https://www.youtube.com/watch?v=2b9q-bxWKVw

Biz Kimiz?

Gezgin Gazetesi, seyahat tutkusunun bir araya getirdiği kocaman bir aile. Editör kadrosuyla, köşe yazarlarıyla, gönüllü muhabirleriyle çalışmalarını yürütüyor.

Köşe Yazarlarımız ile tanışmak için tıklayın

Birlikte gelişen ve güçlenen kalabalık bir ekibiz. İçerik üretimi dışında da projeler geliştiriyoruz. En güzeli de her gün biraz daha kalabalıklaşıyoruz. Samimi, paylaşımcı, topluma ve doğaya duyarlı bir ekip olabilme çabası ile her gün yeni insanlarla bir araya geliyoruz.

Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz, Türkiye’de seyahat kültürünün önemli bir parçası olarak duyarlı, bilinçli, farkındalık geliştirmiş, empati yapabilen, yolda olma kültürünü benimsemiş, doğaya saygılı çağdaş bir topluma katkı sağlamak.

Misyonumuz, Türkiye’de seyahat kültürünü yaygınlaştırıcı, yola çıkmak ve farklı kültürleri tanımak için cesaretlendirici, doğaya ve tüm canlılara karşı duyarlı güncel içerikler üretmek ve en geniş kitleyle bu içerikleri buluşturmak.

Gezgin Gazetesi’nde Sizi Neler Bekliyor…

Gezgin Gazetesi, seyahat bloglarından ve diğer gezi içerik platformlarından farklı olarak, güncel haberlere yer veren seyahat gündemini takip eden ve gündeme ilişkin içerikler üreten bir gezgin içerik platformudur.

2019 Yılında En Çok Konuşulan Ekoloji Karşıtı Projeler haberini okumak için tıklayın

Gezgin Gazetesi, etkinlik duyurularını barındıran bir web sitesi olarak planlandı. Bu nedenle gezginlerin dikkatini çekebilecek etkinliklerin duyurularına ulaşabileceğiniz bir site sizi bekliyor olacak.

Kadıköy Gönüllüler Kahvesi Gezgin Söyleşileri Ocak Ayı Programı’nı okumak için tıklayın

Gezgin Gazetesi, aynı zamanda tüyolar üreten, özel tavsiyelerde bulunan, yapacağınız seyahatler ve doğa faaliyetlerinizle ilgili anahtar bilgiler veren bir içerik platformu.

Kış Kampında Dikkat Edilmesi Gerekenler yazısını okumak için tıklayın

Görülmesi Gereken 5 Antika-Bit Pazarı yazısını okumak için tıklayın

Geniş kapsamlı rehber içerikler ile seyahat programınızı şekillendirmek isterseniz siteye bir göz atın deriz. Yurtiçi ve yurtdışı bir çok lokasyonla ilgili ne, nerede, ne zaman vb. sorularınızın yanıtlarını veriyor olacağız. Rehber içerik havuzumuzu her geçen gün sağlıklı içeriklerle doldurmaya devam ediyoruz.

Güncel Bir Ortaçağ Rüyası: Edinburgh yazısını okumak için tıklayın

Gezgin Gazetesi’nde yaşam var! Sadece, seyahat, doğa ve doğa faaliyetleri ile ilgili bir platform değiliz. Yaşama dair pek çok detayı da sizlere sunacağız. Bir yoga yazısı ile de çıkabiliriz karşınıza, bir tiyatro oyunuyla da…

Yoga’ya Merhaba yazısını okumak için tıklayın

Gezgin Sohbetleri ile ülkemizdeki gezgin dostlarımızla yolculuğa çıkıyor. Bir yandan da Dünya’nın Gezgini ile farklı ülkelerde yaşayan gezgin dostlarımızla sizleri tanıştırıyoruz. Hikayeleri size ilham verecek.

Gezgin Sohbetleri’nin İlk Konuğu; Nazlı Gürkaş röportajımızı okumak için tıklayın

Köşe yazılarımızda yalnızca bilgiyi değil duyguyu da hissedeceksiniz. Yazarlarımız size sadece kuru bir bilgi değil aynı zamanda duygularını aktarmak konusunda oldukça iddialı.

Bali’nin İnsanları köşe yazısını okumak için tıklayın

Ah İzlanda! köşe yazısını okumak için tıklayın

Moskova’nın Yeraltı Sarayları köşe yazısını okumak için tıklayın

İnstagram hesabımızdan bizi takip edin. Gezgin gazetesi instagram

Önceki İçerikGezgin Sohbetleri’nin İlk Konuğu; Nazlı Gürkaş
Sonraki İçerikAvustralya Felaketinde Son Durum
Eskişehir doğumluyum. Bursa’da yaşıyorum... Bir memur ailenin 3 çocuğundan biriyim... Çok küçük yaşlardan itibaren babamla yaptığımız kampların etkisiyle doğa hayatımın bir parçası oldu... Üniversite yıllarım, sosyal etkinliklerin, topluluk faaliyetlerinin hayatımı sarmaladığı yıllardı. “Acaba ileride ne var” sorusunu sormak için uzun bir süre beklemem gerekti... Bir gün hayatımın rutin akışı bozuldu ve ben bu soruyu sordum... O günden beri ileride ne var sorusunun kaptanlığında uzak yakın demeden yollara düşüyorum... Antik Kentler özel ilgi alanım... Tarihi çorba etmeyi, kentleri didik didik etmeyi, doğada kaybolmayı ve insanların hikayelerini uzun uzun dinlemeyi seviyorum ... Şimdi Gezgin Gazetesi sayesinde birçok insanla buluşuyor, birlikte keşfetmenin keyfini yaşıyorum. Yazılarda görüşmek üzere...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz