İzmir Foça’da ‘Sessiz Kamp’

0

Koronavirüs salgınından dolayı ertelenen ‘Sessiz Kamp ‘ın 7.si 7-9 Ağustos 2020 tarihleri arasında İzmir Foça’da gerçekleşecek. Türkiye İşitme Engelliler Derneği tarafından düzenlenen Sessiz Kampın amacı işitme engelli bireylerle işiten bireyler arasında empati oluşturmak.

Sessiz Kamp Fiyatları ve Programı

0-12 yaş arasındaki çocuklara ücretsiz olan kampa 7-8-9 Ağustos tarihlerinde (2 gece 3 gün) 300₺, 8-9 Ağustos tarihlerinde ise (1 gece 2 gün) 250₺ ücret ödeyerek katılabilirsiniz. Kampa 15 Temmuz’a kadar erken ödeme fırsatıyla 3 gün için 250₺, 2 gün için ise 220₺ ödeyerek katılabilirsiniz. 2 Sabah kahvaltısı, 2 akşam yemeği, 1. Yıl kutlaması etkinliği, zumba, pilates,işaret dili ve survivor etkinlikleri ücrete dahil. Sürpriz hediyelerin olacağı kampta, çocuklar için ise kamp boyunca oyun ablası bulunacak. 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ülkemizdeki Korona virüsten dolayı ertelenen Sessiz Kamp tarihi belli oldu. Sessiz kampa katılmamış olup merakla yeni kamp haberini bekleyenler, sessiz kamp deneyimini yaşayıp, çok çok özleyip hadi yedincisi nerede, ne zaman diye soranlar 🙂 işte kamp tarihimiz ➡ 7-9 Ağustos olacaktır ❣ Doğayla yine iç içe olalım ama denize de girelim bu sefer değil mi? ______________________________________________________________________ . ⭕️ Ücret ⬇️ 15 Temmuz -3 Ağustos ödeme ücreti ⬇️ 7-8-9 Ağustos (2 gece 3 gün) 300₺ 8-9 Ağustos (1 gece 2 gün) 250₺ 8 Ağustos Cumartesi (günübirlik) 220₺ •••15 Temmuz’a kadar erken ödeme fırsatı••• ⬇️ 7-8-9 Ağustos (2 gece 3 gün) 250₺ 8-9 Ağustos (1 gece 2 gün) 220₺ 8 Ağustos Cumartesi (günübirlik) 180₺ 🛑 0-12 yaş çocuk ücretsiz 🛑12 yaş üzeri çocuk ücretlidir. ______________________________________________________________________ . ⭕️ Ücrete dahil olanlar ⬇️ 🥘 2 Sabah kahvaltısı, 🥘 2Akşam yemeği, 🎉 1. Yıl kutlaması etkinliği, 🏃🏻‍♀Zumba, pilates,işaret dili ve survivor etkinliklerimiz, 🎁 Süpriz hediyeler 🤡 Çocuklar için oyun ablası etkinliklerle birlikte çocuklarla olacaktır. . ______________________________________________________________________ . #sağır #işaretdili #sosyalsorumlulukprojesi #işitmeengelliler #deaf #tid #deafkamp #sağırkamp #sessizkamp

Sessiz Kamp (@sessizkamp)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ayrıntılı bilgi almak ve etkinlik katılım formunu doldurmak için Sessiz Kamo ekibine instagramdan ulaşabilirsiniz.

Diğer etkinlik haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz